Neohodnoceno

Dámské tričko Místo pro vaši reklamu

Velikost: XS–XL. Barva: černá. 

Lze objednat formou předprodeje. Předprodej je aktivní pouze do 30. 11. 2023. Následně bude zboží vyrobeno a co nejdříve odesláno. Garantujeme dodání do Vánoc.

Varianta
Předobjednávka (50 ks) Předobjednávka (50 ks) Předobjednávka (50 ks) Předobjednávka (50 ks) Předobjednávka (50 ks) Zvolte variantu
449 Kč / ks
Kategorie: Dámská trička
black triko G2 reklama crop
Novinka Tip

Dámské tričko Místo pro vaši reklamu. 

Reklamní smog v našem veřejném prostoru je jako neviditelná ruka, která nás neustále tlačí k nakupování a konzumaci. Podle výzkumu se téměř všude, kam se podíváme, nachází nějaká reklama. Zákon o umístění reklamy má sice za úkol toto omezit, ale přesto je těžké uniknout tomuto nekonečnému toku vizuálního hluku.

Takový nadbytek reklamních sdělení může mít podivný vliv na naši mysl. Začínáme klást důraz na to, co nám reklamy říkají, místo abychom naslouchali našim vlastním myšlenkám. Stáváme se otroky vlastních choutek a touhy, které jsou často vytvářeny právě touto reklamní mašinerií.

Ve společnosti, kde je důležitost měřena podle toho, co vlastníme, reklamní smog posiluje povrchnost a materiální cíle na úkor skutečných hodnot. Místo aby se lidé dívali dovnitř, hledají štěstí ve věcech, které mohou koupit. To nás odvádí od důležitějších otázek života - kdo jsme a co skutečně potřebujeme ke šťastnému životu?

Je na čase se zamyslet nad tím, jak reklamní smog ovlivňuje naši společnost. Měli bychom si položit otázku, zda opravdu potřebujeme všechny ty vjemy, které nám reklamy vnucují, nebo zda bychom neměli hledat krásu a pravdu ve světě bez umělých podnětů. V konečném důsledku nás pravé bohatství nemůže čekat v nákupním košíku, ale v našem srdci a naší duši. 

Pouze v předprodeji za 449 Kč. Později za 549 Kč. Pořiď své grafičce originální dárek!

Velikost: XS–XL
Barva: černá
Materiál: 100% bavlna 
Gramáž: 160 g/m²
Pratelné na 30 °C
Nesušit v sušičce
Tisk: digitální tisk
Výrobce textilu: Malfini, a. s.
Tabulku velikostí najdete v galerii u produktu.
Potisk se nachází pouze na zadní straně trička.

 

 

 

 

Zpět do obchodu