Neohodnoceno

Pánské tričko Zlatý řez

Velikost: S–3XL. Barva: černá. 

Lze objednat formou předprodeje. Předprodej je aktivní pouze do 30. 11. 2023. Následně bude zboží vyrobeno a co nejdříve odesláno. Garantujeme dodání do Vánoc.

 

Varianta
Předobjednávka (50 ks) Předobjednávka (50 ks) Předobjednávka (50 ks) Předobjednávka (50 ks) Předobjednávka (50 ks) Předobjednávka (50 ks) Zvolte variantu
449 Kč / ks
Kategorie: Pánská trička
black triko F2 zlatyrez crop
Novinka

Tričko Zlatý řez od Vény Korely.

Zlatý řez, označován také jako božský poměr. umění a fotografii je pokládán za ideální proporci mezi různými délkami. Vztahuje se k matematickému rozdělení něčeho na dvě nestejné části, přičemž výsledek tohoto rozdělení působí velmi příjemně.

Jak lze z něčeho tak krásného a esteticky příjemného vytvořit něco, co připomíná spíše tvar ohnutého šulína? Jednoduše. Pomocí pera se zakřivením, stejně tak, jako je to se sexismem v reklamě. Sexismus patří mezi nejčastější grafické přešlapy. Snižuje lidskou důstojnost a je v rozporu s dobrými mravy (zákon č.  40/1995 Sb o regulaci reklamy). Jedná se o neetickou reklamu, která ponižuje určité pohlaví. Více najdete v článku Nejčastějších grafických chyby.

Pouze v předprodeji za 449 Kč. Později za 549 Kč. Pořiď svému grafikovi originální dárek!

Velikost: S–3XL
Barva: Černá
Materiál: 100% bavlna 
Gramáž: 160 g/m²
Pratelné na 40 °C
Nesušit v sušičce
Tisk: digitální tisk
Výrobce textilu: Malfini
Tabulku velikostí najdete v galerii u produktu.

 

 

 

 

Zpět do obchodu